***ايرانيان درود***

 
کیمیاگران آریا - استراق سمع گوشی‌
جستجوگر
معرفي
go
ask
excite
کوئيل
سرچ
داگپايل
وب کراولر
متاکراولر
ماما
آلکسا
آلتاويستا
بينگ
ياهو
گوگل
استراق سمع گوشی‌های سیمبیان در چین

به تازگی کارشناسان امنیتی نرم‌افزاری را روی گوشی‌هاي هوشمند مبتنی بر سیستم عامل سیمبیان کشف کرده‌اند که قادر به شنود مکالمات است.

نرم‌افزار جاسوسی که توسط هکرهای چینی روی گوشی‌هاي هوشمند سیمبیان نصب شده «Spy.Felxispy» نام دارد به تازگی توسط مرکز آسیب شناسی کامپیوتر ملی چین شناسایی شده است.
بر اساس گزارش NetQin، بیش از 12 نوع از این نرم‌افزار جاسوسی وجود دارد که آخرین آنها بیش از 150 هزار دستگاه تلفن همراه را در چین آلوده کرده است. بر اساس گزارش مدیر مرکز آسیب‌شناسی کامپیوتر ملی چین، هنگامی که کاربران در حال مکالمه با تلفن همراهشان هستند این ویروس خود را به سرویس مکالمه اضافه کرده و مي‌تواند تمامی مکالمه را بررسی و ضبط کند.
گفته مي‌شود این نرم‌افزار جاسوسی مي‌تواند به طور خودکار بلندگو را روی تلفن فعال کرده و صداهای اطراف را نیز بدون آگاهی کاربر ضبط و شنود کند. به علاوه این نرم‌افزار مي‌تواند پیامک‌هاي ارسالی و دریافتی را نیز مورد بررسی قرار دهد. بر اساس گزارش NetQin، هکرها معمولا این نرم‌افزار را روی گوشی نصب مي‌کنند یا با ارسال پیام MMS که شامل نرم‌افزار جاسوسی است و با یک کلیک روی گوشی نصب مي‌شود، باعث آلوده شدن دستگاه مي‌شوند. از این رو کارشناسان امنیتی هشدار داده‌اند، این نرم‌افزار تغییر شکل یافته است و به سادگی باعث گول خوردن کاربران مي‌شود.

موبايل google yahoo دانلود نصرت دانلود دیکشنری تقویم 92 تبدیل تبلت به لپ تاپ درمان جوشهای ریز و بدخیم
+ نوشته شده توسط علیرضا میرزاخواه در سه شنبه ۱۳۸۹/۱۲/۱۰ و ساعت 21:11 |